ikona postu - KONKURS!!

KONKURS!!

Do wygrania wizyta dietetyczna wraz z opracowaniem 14-dniowej diety, sesja coachingowa oraz szkolenie dla dietetyków! Wystarczy wypróbować DOWOLNY przepis dostępny na stronie www.dietetyczka.info", zrobić zdjęcie potrawy wraz z umieszczoną na planie nazwą "dietetyczka.info"!

Zdjęcie zostanie umieszczone na portalu facebook, gdzie fani - klikając "lubię to" - zagłosują na 3 najlepsze wg. nich zdjęcia :) 

Zgłoszenia do konkursu dzielą się na 3 kategorie 

  • Kategoria "Problem z masą ciała" - dla osób chcących wygrać wizytę dietetyczną (on-line) + jadłospis wraz z listą zakupów na 14 dni 
  • Kategoria "Zmiana nawyków"- dla osób chcących odbyć sesję coachingową
  • Kategoria "Dla dietetyków/żywieniowców" - dla osób, które chcą wygrać udział w szkoleniu „Efektywna komunikacja z pacjentem – kluczowa kompetencja dietetyka” (lub inne szkolenie w podobnej cenie prowadzone przeze mnie w ramach oferty Centrum Szkoleniowego Dietetyka – Coaching – Psychodietetyka)

     

Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

 

REGULAMIN KONKURSU "fotografuJEMY" zorganizowanego przez  dietetyczka.info.

 

Kwiecień2015 r.

 

 

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

§ 1.

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs ”fotografuJEMY„ zorganizowany przez  dietetyczka.info.

 

 

II. CEL KONKURSU

 

§ 2.

Celem konkursu jest:

1. Promowanie zdrowego stylu życia.

 

III. UCZESTNICY KONKURSU

 

§ 3.

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy pełnoletni czytelnicy strony www.dietetyczka.info. W przypadku niepełnoletnich czytelników od 16 roku życia dopuszcza się wzięcie przez nich udziału w konkursie, jedynie za okazaniem pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 

 

 

 

IV. PRZEDMIOT KONKURSU

 

§ 4.

1. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie fotografii potrawy przyrządzonej z przepisu dostępnego na stronie www.dietetyczka.info  Na planie zdjęcia musi być umieszczone logo lub nazwa „dietetyczka.info” – w dowolnej formie.

2. Nadsyłający zgłoszenia do konkursu oświadczają, że prezentowane przez nich zdjęcie są ich autorstwa.

3. W konkursie można wysłać do trzech propozycji konkursowych.

4. Zdjęcie należy przesyłać na adres mailowy: j.biala@dietetyczka.info z dopiskiem: konkurs fotografuJEMY + kategoria („problem z masą ciała”; „zmiana nawyków” lub „dla dietetyków/ żywieniowców”).

 

V.PRZEBIEG I REGUŁY PRZEPROWADZENIA KONKURSU

 

§ 5.

Konkurs przebiegać będzie następująco:

-zgłoszenia do konkursu nadsyłać można na adres j.biala@dietetyczka.info w terminie 03-04-2015 r. (piątek) do 24-04-2015r. (piątek, godz. 24 czasu polskiego).

-zdjęcia umieszczane będą na profilu strony w serwisie facebook.pl (https://www.facebook.com/dietetyczka.info).

-po zakończeniu okresu nadsyłania zgłoszeń autorka strony www.dietetyczka.info w terminie do 30-04-2015r. (godz. 12) wyłoni 3 zdjęcia z każdej kategorii, które mają najwięcej kliknięć „lubię to” oraz jedno najbardziej kreatywne zdjęcie w subiektywnej opinii organizatora. Zwycięzcy będą mieli czas do 30.05.2015 r. na umówienie terminu skorzystania z wygranej usługi.

 

VI. NAGRODY

 

§ 6.

1. W konkursie przyznane zostają cztery nagrody - po jednej w każdej z trzech kategorii oraz jedna nagroda niespodzianka dla  - za przesłanie najciekawszego zdjęcia wybranej potrawy ze strony: www.dietetyczka.info.

2. Nagrodami w konkursie są:

  • Wizyta dietetyczna (on-line) + jadłospis wraz z listą zakupów na 14 dni (Kategoria – problem z masą ciała)
  • Sesja coachingowa (Kategoria – zmiana nawyków)
  • Szkolenie „Efektywna komunikacja z pacjentem – kluczowa kompetencja dietetyka” (Kategoria - dla dietetyków/ żywieniowców)
  • Nagroda specjalna – niespodzianka :) dla autora najciekawszego z nadesłanych zdjęć bez względu na kategorię.

 

3. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o tym mailowo, za pośrednictwem adresu, z którego zostało nadesłane zgłoszenie.

 

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 7.

1. Wysłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.Miłej i smacznej zabawy!

Pozdrawiam,
Joanna Biała